Exterio San Marino Corner grey

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v exterio.sk

Objednala som si šedé prevedenie ktoré som menila za hnedé-oceňujem rýchlost a ochotu vybavit moju požiadavku bez akýchkoľvek komplikácií.Odporúčam tento obchod -rýchle jednanie ,ochota kvalitný tovar.Som maximálne spokojná.

Produkt nemá žiadne parametre.

Moderná ratanová stolová súprava San Marino Corner vďaka veľkej rohovej sedačke s vyšším posedom a stolom v sebe ideálne kombinuje pohodlie loungeového a stolového sedenia. Aj vďaka nadčasovej prírodnej farbe výpletu a bezpečnostnému tvrdenému ESG sklu si ju budete môcť užívať veky.

Záhradný nábytok je vďaka použitým materiálom (hliník / umelý ratan), vhodný do exteriéru aj interiéru, je odolný voči nepriaznivým poveternostným vplyvom a UV stabilný. Kvalitná a pevná hliníková konštrukcia umožňuje jednoduchú manipuláciu a zaručí takmer bezúdržbové užívanie.

Zloženie 1x sedačka v tvare L 2x kreslo 1x stôl s bezpečnostným sklom

Rozmery

• sedačka v tvare L: 251 x 197 cm
  • kreslo: 77/79/85 cm (š/h/v)
  • stôl so sklom: 148/86/70 cm (š/h/v)
  • výška sedu: 44 cm

Materiál hliník / umelý ratan