Aga Ratanová zostava CYGNUS

Sedacia súprava Cygnus je vyrobená z veľmi silného odolného prírodného ratanu s farbou konštrukcia odpovádající fotografiu výrobku. Kolekcia obsahuje 2 ratanové kreslá s...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka svet-trampolin.sk

Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 6 986×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 1 872×Ďalšie informácie

24 kg

• páči sa mi
  • , zakúpené v svet-trampolin.sk

Kresla su krasne. Prislo to skvelo zabalene aj ked platit za balenie 20eur je dost. Kedze som pred kupou chcela realne foto neposlali mi ho lebo mali tovar zabaleny cize neviem co balili a zaco si uctovali 20eur ked tovar bol zabaleny. Ale i napriek tomu kresla su krasne velke bola som milo prekvapena a som velmi velmi s nimi spokojna . Aj dodanie bolo super rychle kedze ti mali skladom. Dakujem pekne . Skoda ze neni ziadna zlava na dalsi nakup

24 kg

Kolekcia obsahuje 2 ratanové kreslá s ratanvým výpletom a ratanový stolík so sklenenou doskou. Stolík má v spodnej časti plochu na ukladanie drobných vecí.

Polstry sedacej časti sú veľmi pohodlné. Sedacia súprava je vhodná do interiéru zimných záhrad, kaviarní, terás, balkóna alebo promenád.

Určite oceníte jej nenáročnosť na údržbu, podušky možno prať ručne na 40°C, alebo čistiť v čistiarni.

Táto sedacia zostava z prírodného ratanu, predbehne svojím moderným vzhľadom a jedinečnou cenou, ďaleko drahších modely na našom trhu.

Špecifikácie ratanové sedacie súpravy Aga BAHAMA Honey Brown.

Vlastnosti a funkcie:

Stabilná a robustná konštrukcia z odolného prírodného ratanu

Obvodové sedacie plochy sú vypletené ratanom

Spoje ratanové konštrukcie sú skrutkované

Nenáročnosť na údržbu, podušky možno prať ručne alebo čistiť v čistiarni na 40°C

Stolík má v spodnej časti plochu na ukladanie drobných vecí

Sklenená tabuľa je vyrobená z bezpečnostného skla s hrúbkou 5 mm

Farba ratanové konštrukcia je medová

Parametre:

• Zostava obsahuje: 2 kreslá, stolík so sklom a kompletnú sadu polstrov